| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am o intrebare la care as dori sa imi raspunda doar barbatii, daca se poate. Daca va vedeti cu o doamna/domnisoara de care totusi nu va place, nu va atrage deloc, dar ea incepe sa va atinga in zona intima, se produce erectia sau nu? Stiu ca intrebarea e putin banala, dar doresc sa stiu cum se comporta un barbat cu o femeie care nu il atrage deloc si eventual el doar se preface ca o place doar pentru amuzament.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, o spun din propia experienta, daca e urata si nu ma atrage fizic mai bine o fac cu dreapta.
Am mai avut ocazii dar daca nu e atracție nu e nimic

| Crackman a răspuns:

Depinde
Dacq este foamete nu
Daca sunt statut de mult, fac
Daca este eh cat de cat o fac
Daca vreau sa fac un pariu o fac
Daca cum bautura la bord o fac

| LoveSleep a răspuns (pentru Crackman):

Rac pac a raspuns:

Nu fac sex cu oricine si oricand, mi se pare penibil. O fac doar in unele situatii.

Daca e soare afara o fac.
Daca ploua o fac.
Daca ninge o fac
Daca e grasa o fac.
Daca e slaba o fac.
Daca e oarba o fac.
Daca e rece mâncarea o fac.
Daca se aud greierii noaptea o fac.
Daca mai am pateu in frigider o fac.
Daca am vazut un avion o fac.
Daca am vazut o masina o fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heei!

Eu cred că aici depinde foarte mult de la individ la individ.

Unul poate că are erecție și vrea doar sex fiind sincer și direct

Altul poate că nu are erecție sau nu e sincer

Nu cred că este o regulă valabilă pentru orice bărbat

Depinde foarte mult de la un caz la altul

Însă sunt convins că pentru a avea erecție e necesar ca cel puțin fizic sa te atragă acea femeie

Mult succes!

| adcov a răspuns:

Un înțelept a spus: pe care le scapi de la f...ut pe lumea asta, le pupi în fund pe lumea cealaltă!

Răspuns utilizator avertizat