| alexutsssa a întrebat:

Hei. Trebuie sa-mi decorez camera...mobila ramane aceeasi dar m-am gandit s o imbrac, dar problema mea este ca camera este cam mica si nu prea imi vine asa multe idei...voi ce ziceti.ce culori trebuie, ce mai pot face in afara de planou?

1 răspuns:
| AjutorAnorexieBulimie a răspuns:

Cei de la Ikea au un segment de site dedicat spatiilor mici. Ei propun in general culori foarte deschise, ca sa "largeasca" vizual camera: http://www.ikea.com/ms/ro_RO/rooms_ideas/small_spaces/index.html