| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac propriul cont google?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa uploadez filmulete pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot face un cont pe google videos

| tibyforyouforever a răspuns:

Te referi la o adresa de mail? sau ce? intri pe mail.google.com/ si dai la creazati cont, contul o sa fie valabil si pe youtube unde te vei putea loga.

| cristianarmando a răspuns (pentru tibyforyouforever):

Dati add la armando_versatu69 si am hack de spart id-uri orice hack si de metin de orice si eu le creez singurwinking

| anonime97g a răspuns:

Usor da-mi

| cristianarmando a răspuns:

Dati add la armando_versatu69 si am hackurii de spart id de resetat tot ce vrei dela cineva din pc

| Dizzy_Secareanu_1994 a răspuns:

Ba versatule tu nici sa scrii nu sti si spargi parole hackere laughing))))laughing))