| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge propriul cont TPU?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact , si in cateva zile contul tau va fi sters, sau da clic pe "Logout"! Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți scrie direct pe privat Stelei care este adminul site-ului (StelaTPUro) sau clic pe CONTACT și urmezi pașii ori contact@tpu.ro.
Trebuie să ai un pic de răbdare până la ștergerea lui.
Pa, pa.

| Anonima568 a răspuns:

Hmmm...nu merge

| qtheodora a răspuns:

Sus in dreaptra scrie contact si scrii acolo ca vrei sa iti fie sters contul...In 2 saptamani va fi sters...
Succes

| TakeMeHome a răspuns:

Dai la „Contact", în dreapta paginii sus (scrie cu bleu) și o rogi pe Raluca (administratorul) să-ți șteargă contul. Vei primi mesaj pe messenger în aproximativ 5 zile, cu confirmarea că ți s-a șters contul. Dar în caz că nu găsești opțiunea, ai aici linkul: http://www.tpu.ro/contact
Baftă!

| denisa_7520 a răspuns:

Nu se poate sterge! dar de ce vrei sa le stergi imi dai funda?