| Yosii a întrebat:

Cum sa imi fac sprancenele mai negre happy?

Răspuns Câştigător
| Judoka a răspuns:

Salut, nu te sfatuiesc sa te dai deloc cu negru pe sprancene pentru ca da fetei o anumita nuanta foarta inchisa...si sincer nu cred ca ai vrea sa arati ca o vrajitoare. Chiar daca esti bruneta cel mai bine e sa te vopsesti cu un saten inchis, dar in niciun caz cu negru. Poti merge la cosmetician sa te vopseasca cu vopsea profesionala pentru sprancene, sau daca nu vrei asta, iti poti cumpara un creion de culoare maro pentru sprancene cu care te poti vopsi zilnic...crede-ma iti va sta mult mai bine asa decat cu negru

2 răspunsuri:
| rlk1234 a răspuns:

Iti dai cu creion d sprancene se gaseste peste totbig grin funda?

| dcpsn a răspuns:

Pai le poti vopsi la cosmetica, sau eventual iti poti cumpara creion pentru sprancene de la Avon :*