| emilia a întrebat:

Cum sa imi inalbesc dintii intr-o perioada de 6 luni aplicand metode naturiste?
Am cumparat pasta de dinti Briliant White si nu stiu daca da rezultate.
Voi ati incercat?
Si inca o intrebare : cind e mai bine sa iti speli dintii, cind te scoli din pat sau dupa ce iei micul dejun si de ce?
Funda (desigur) la cel mai util raspuns.

Răspuns Câştigător
| xoxxxoooxo a răspuns:

Te speli pe dinti dupa fiecare masa(daca ai posibilitatea), si incerci mai multe paste de dinti si vezi care e diferenta
E bine sa te speli cand te scoli din pat, dar si dupa micul dejun(dupa fiecare masa) deoarece iti cureti dintii de resturile de mancare de la masa
Te pup:*

2 răspunsuri:
| xoxxxoooxo a răspuns:

Emilia, ma bucur ca te-am ajutat, si thx pentru fundita:*:*:*

| secret_2712 a răspuns:

Spala-te pe dinti macar de 2 ori pe zi (dimineata si seara) si pune pe periuta de dinti si bicarbonat. crede-ma nu trebuie sa astepti 6 lluniwinking eu asa am facut happy