| saymoon a întrebat:

Pasta de dinti Lacalut white e buna? Albeste dintii si in cat timp se vad rezultate (daca ma spal de vreo 2-3 ori pe zi). Ati incercat?

1 răspuns:
| nana a răspuns:

Buna. Prietenul meu o foloseste de 2 luni. El are pigmentul dintilor mai spre galben si are si sensibilitate la rece si cald. O foloseste si este nu multumit, ci foarte vizibil confortabil, cat si socul la rece si cald. Super buna. Deci, nu fac reclama. Foloseste-o cu incredere. Pup.
happy nana