| anonim_4396 a întrebat:

Helaau.
Daca imi reinstalez messul pierd arhiva?
(mi se tot blocheaza si eu zic ca de la mess ethinking)

Răspuns Câştigător
| Rrrr a răspuns:

Nu o pierzi.
Arhiva o pierzi doar dacă o ştergi tu sau îţi reinstalezi windowsul.

2 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

In general, calculatorul se blocheaza, daca ai multe pe desktop. Daca ai multe programe.
Daca nu vrei a pierzi anumite convorbiri din arhiva, poti sterge doar unele.care nu unt foarte imortantebig grin
Si da, daca ti-l reinstalezi, pierzi arhiva!
happy

| nashu40 a răspuns:

DA, din pacate atunci cand reinstalezi messengerul se pierde arhiva. Poti incerca sa le salvezi inainte.
Daca se blocheaza, sa stii ce e de la emotocoanele speciale, de la swetim. Le-am avut si eu si imi mergea super greu messul.