| andrushk50 a întrebat:

Cum sa indrept comportamentul unor fete din clasa care sunt fitoase?

7 răspunsuri:
| bbxbeibiiii a răspuns:

E IREMEDIABILA faza cu fitele... din pacate... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aiurea.Bv lor ca-s fitoase!happy

| andrushk50 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca si eu stiu sa am fite mosulia ce esti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si...de ce le bagi in seama? De ce vrei sa le educi tu?
Daca nu au primit educatie de acasa, asta e.TU nu ai ce sa faci decat sa nu le bagi in seama, sa nu te enervezi.
Ele nu se vor schimba niciodata si nimeni n-ar putea sa le schimbe.

| IanSomerhalder a răspuns:

Pai asta e ca nu poti,ignorale,mie mi-a venit o colega noua acum o saptamana,si ea la scoala era cea mai tare tote mureu in cu*u ei,eu stiam asta k maia veam prietene acolo,si acum nu o baga nimeni in seama e singuralaughing,dar are niste fite..., felul in care merege, vorbeste, e tota o fita dar acum degeaba, pentru ca la noi in liceu nu are nici o importanta ea, deci nu le baga in seama.

| gion a răspuns:

Cu un pumn bine infipt in dinti happy