| anonim_4396 a întrebat:

Cam cate fete (colege) de la voi din clasa sunt fitoase?

11 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Sunt a 12-a, şi pot să zic că maxim 2, având în vedere că pe celelalte le pun în altă categorie. Ca să înţelegi, nu consider mereu că fiţele sunt acelaşi lucru cu prostia.

| ombladon a răspuns:

Toate zero

| WalterWhite a răspuns:

Mai bine zis cate nu sunt laughing

| floriasdfg a răspuns:

Două.

| selysol a răspuns:

4 din 12

| george232323 a răspuns:

Toate!

| StayChill a răspuns:

Aprox. 5 (din 11)

| ZuZy123 a răspuns:

Cam 5 din 13... Din pacate sad

| natsumi346 a răspuns:

Doua fete din clasa cu mine sunt fitoase mereu vrea sa ma desparta de un baiat cu tot felul de cuvinte ca ia e desteapta ca ia suporta saruturile si altele

| KangDongSub a răspuns:

Pai depinde daca le cunosti, de ex eu in clasa a 9a mi s-a parut cam 3 a fi fitoase acum ma aflu in clasa a 12a si toate imi sunt prietene ffffapropiate, nu stiu ce m-as face fara ele :*** RASPUNSUL MEU ESTE O :apropo in ce clasa esti de pui intrebarea asta?

| CheeksTheMalefic a răspuns:

Sunt in clasa a 7-a B si toate fetele erau fitoase! eu eram ultimul baiat! in clasa 1 si a 4 B erau cele mai rele fete si in clasa 4-7 s-au facut proaste si urata, fitoase si multe altele.