| hardy1 a întrebat:

Cum sa instales un volan genius speed wheel 2 pe windows 7? de unde sa iau driverul pentru windows 7?

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Inainte de a-l conecta la pc,uita-te pe volan ce model este si cauta driverele pentru modelul respectiv,cu google. daca gasesti drivere doar pentru xp sau si pentru vista descarca-le,iar apoi dupa ce ai descarcat driverul respectiv,da click dreapta pe el, apoi proprietati/compatibiliti si bifeaza acolo in casuta xp si incearca sa conectezi volanul, numai dupa ce ai instalat driverul.succes)))