| Crush247 a întrebat:

Cum sa invat cat de cat rapid istoria din clasa a 12 -a? :/ sad

Dau Funda Celui Mai Bun Raspuns!

Răspuns Câştigător
| TbXingeras a răspuns:

Sudiaz.o si timp de o luna invata in continuu fara sa faci alt ceva decat sa mananci si sa dormi! Bafta;-)

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca stii ce lectii v-au fost predate, atunci poti sa inveti de pe net. Daca nu, atunci ar fi bine sa ceri caietul de la un coleg sau prieten care a terminat clasa a 12-a si sa te pui pe treaba.

| RomanOnisim a răspuns:

Cum sa inveti... cu mintea straight face. Lasa PC / Telefon si pune-te pe invatat big grin. Succes.