| delicioasatha a întrebat:

Cum sa invat mai repede?

Funda!:X

3 răspunsuri:
| Bianka a răspuns:

Pur si simplu iti citesti de la multe ori si atunci o sa inveti repede, clar fara calculator, televizor, dvd sau mai stiu eu.

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! simpluwinking citesti totul cu atentie acum. dupa o ora mai citesti inca o data. dupa doua ore citesti si spui ce ai inteles [sa te asculte cineva]... si inainte de a fi ascultata la scoala mai repeta inca o data cu atentie, nemancand, ne vorbind cu altul, ne razand; calm si cu atentie. Asa reusesti sa tii minte pentru toata viatawinking.

| koool a răspuns:

Inchizi calculatorul, boxele, televizorul; si pui mana pe invatat!