| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-l seduc pe un baiat chiar daca are prietena

16 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cauta-ti altul.

cami
| cami a răspuns:

Ia pune-te in locul ei. sa presupunem ca ai reusi sa-l cuceresti, il iubesti enorm, si dupa. apare alta la orizont si...il seduce. ce parerea ai?

mira
| mira a răspuns:

Alunga astfel de intentii si obsesii.TPU nu este o vrajitoare. Mira

eileen
| eileen a răspuns:

Te uiti in oglinda si iti spui ca esti o mare scorpie daca vrei sa strici relatia unui cuplu. Sigur o sa iti treaca.

| beba a răspuns:

Oare de ce va place sa fiti a cincea roata de la caruta? Ce satisfactie poti avea? Si apoi, va plangeti ca s-a culcat cu voi si v-au parasit...pai no offense, dar daca as fi baiat as face exact la fel...Cauta tu un baiat care sa fie numai al tau si nu mai ravni la cel''luat''deja, nu de alta dar tot tu vei avea de castigat.si vei salva astfel multe lacrimi...

| anonim a răspuns:

Dar tu esti fata, sau baiat, nu de alta, insa lucrurile difera in functie de sexul tau.big grin

| nicky a răspuns:

"Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". Cred ca nu e nevoie sa-ti spun mai multe.

| dance4life a răspuns:

Da-i paceraised eyebrows tie ti-ar placea sa fi cu un baiat si alta sa ti-l "seduca"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbeste cu Mama Omida big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singura cale Distrugete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fel il iubesti daca atentezi la fericirea lui.Sa aleaga singur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce relatie are cu acea fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa e, depinde de relatia dintre cei doi dar mai bine las-o balta, o sa iasa urat apoi si nu pentru ei, pentru tine. succes! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. iubeste acesta e o solutie.
2.fii mereu alaturi.
3.nu astepta nimic.
4.gindestete daca merita s-o faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasal in pace sau cautati altul

| G_6716 a răspuns:

Pari o nesimtita pe ce data baiatul are prietena ce te bagi tu in relatia lor? Lasa-i in pace! Cauta-ti altulwinking!