| alex544 a întrebat:

Cum sa ma bronzez fara sa ma dau cu nimic pe piele...intre ce ore trebuie sa stau sa nu ma ard?

3 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

Poti sa incerci sa te bronzezi de la ora 8 dimineata pana la 11, sau 12.
Iar apoi, seara, de la 6 la 8.

| WannaMore a răspuns:

Stai dupa ora 17.Atunci se bronzeaza cel mai bine, am intrebat si un medic(deoarece eu ma bronzez greu sad )funda :*?

| fostCont a răspuns:

Well...Buna! Poti sta cam 2 ore la soare, dar sa te asiguri ca ai ceva pe cap. Dupa doar daca vrei sa nu te inrosesti poti sa aplici pe corp o crema racoritoare pentru maini. Funda?