| alexyutzamaxim a întrebat:

Cum sa ma combin cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| changedgigi a răspuns:

Gata cu raspunsuri dastea.Nu e bine sa te lasi usor Alexa.Depinde ce varsta ai. Daca esti mica,el o sa incerce sa te supere, sa te necajeasca, asa iti dai seama ca te place.Altfel daca el e mai timid tu trebuie sa ii arati ca il placi si el va reactiona.

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

arata - i pyzda

| changedgigi a răspuns:

Mai intai, baiatul trebuie sa te placa. Daca vrei sa ai o relatie cu el, daca nu poti sa ii zici ca faci sex si e al tau.

| FrumoazaDya a răspuns:

Pai depinde daca sunteti amici va jucati adevar sau provocare si il intrebi diferite chestii prin care sa inteleaga ca il placi, ii dai cadouri, faci tot posibilul sa te apropii de el daca nu sunteti amici imprietenestete cu prietenii lui si apoi cu el sau direct cu el si intalneste-te cat mai mult cu el si dai de inteles subtil ca il placi