| Siracuzia a întrebat:

Cum sa ma descurc mai bine la matematica? Profesorul nu prea explica in clasa si nu pot intelege bine lectiile. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma dau fundita.

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Imi pare rau ca am deviat de la subiect... unde vroiam sa ajung este : poti face o plangere inaintata conducerii liceului pentru schimbarea profesorului - pentru asa ceva trebuie sa ai alaturi de tine colectivul clasei, sa va plangeti la profesor cu privire la metoda de predare, pregatire, etc...

5 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

In zilele de astazi profesorii nu isi mai dau silinta in cadrul orelor de curs din cauza situatiei materiale in care ia adus guvernul la putere. Tocmai de aceea tind sa nu mai ofere ore de calitate pentru ca elevii sa urmeze lectii suplimentare (pregatire) cu ei sa fie la zi cu programa scolara pentru bac, capacitate, master, etc si profesorii sa isi duca un trai decent.
bafta

| Sapphire a răspuns:

Meditatii. tongue

| Blackwoman27 a răspuns:

Fii atenta in clasa si asa vei intelege sau fa meditatiitonguehappy

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Ori sa tocesti pana bagi la cap ori sa iei ore

| Freak_6887 a răspuns:

Imprieteneste-te cu un/o coleg/a destept din clasa big grin Si roaga-l sa te ajute
Sau mergi la meditatii la un profesor bun