| anonim_1471 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la revelion? plsss.(P. S.-il fac cu niste prieteni la un local nu prea elegant)deci ce sfaturi imi dati? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Manuela28 a răspuns:

Pai nu stiu poate nici prea elegant dar in acelasi timp si nebunesc pi ia-ti o fusta mai scurtutaa si un maieu cu tocuri auzi mai bine adauga-ma in lista si iti trimit poza dl bal sa vezi ca s-ar potrivi big grin : ana_fitoasa2001 vb

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

1. Jeansi albi sau gri inchis + un maieu mov cu sclipici si peste un bolero negru, niste platforme, pantof cu toc negrii sau niste cizme scurte negre cu toc.
2. O rochie rosie(sau ce culoare ai) mulata pe tine pana la genunchi sau chiar mini cu cizme tot scurte si negre cu toc.
3. O fusta alba in carouri negre in volane cu un tricou alb (bagat in fusta) si balerini albi.
4.Niste colanti negrii cu o bluza de ce culoare vrei tu si un imprimeu sclipitor cu cizme/pantofi cu toc.
5. Un dress mai subtirel, negru si cu pantaloni scurti albi peste si un tricou de ce culoare vrei tu cu bascheti (scurti, pe glezna).
Incearca si tu sa improvizezi din hainele pe care le ai. happy

| maryana5 a răspuns:

Se spune ca aduce noroc sa fii in rosu in noaptea dintre anihee hee

| lovepiink a răspuns:

Http://img.garbo.ro/images/article_pictures/slideshows/231_7_1228426119.jpg http://194. 88. 148. 122/60/3b/b8/ab/pantof_7.jpg
Poti sa arunci o privire la intrebarile mele!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| andreeaLOVE_7689 a răspuns:

Pai daca te duci la un local nu prea elegant trebuie sa fi tu eleganta ca sa atragi atentia. Ar trebui sa-ti iei niste blugi stramti, o bluza mai lunga, o camasa dar nu o camasa de scoala o camasa cu modele si no inchei, iti pui o bentita, un lant din argint si cu o pietricica si niste pantofi obisnuiti. Daca nu vrei sa te duci asa de revelion fa o incercare si imbracate inainte sa pleci.