| SayMeSayYou a întrebat:

Cum sa ma imbrac de revelion? Stau acasa, si dau o mica petrecere cu cativa prieteni. O idee ceva? Fundaaa kisshee hee

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Cu o pereche de colanti negri, o fusta scurta si stramta de blug si un tricou alb cu un scris pe el (chiar o urare cu la multi ani, sau cu numele tau) :X

9 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Multumesc pentru funditabig grin. Craciun fericit! :X

| Crisu a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te imbraci cu ceva extravagant. O rochita, o fusta cu un tricou/bluza. Ceva de genul asta.Cauta si tu ce ai mai frumos prin sifonier, si ia-le prin excludere.

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Pai ai putea sa te imbraci cu o fusta neagra si colantzi rosii cu o bluzita rosie sau combinata intre rosu si negru, sau mai comod egari si o bluza mai lunga cu un imprimeu dragut de craciun. Daca preferi ceva mai deosebit uite intra aici si fa-ti o parere: http://www.starshiners.ro/......ochii.html

| teo3D a răspuns:

Pantaloni scurti scurti ceva inchis la culoare si p sub niste colanti de culoare deschisa (de preferat rosu)... o bluza stramta tot p rosu daca se poate si o vesta de blugi... sper sa te ajute

| eumha a răspuns:

Pai cred ca o fusta sau un pantalon scurt cu o bluza putin decoltata ar merge...eu asa o sa ma imbracbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu o rochie neagra pana la genunchi, si sa atasezi o fundita rosiesub sani pantofi negri, si o geanta (asta daca vrei ceva mai special, elegant) daca preferi ceva mai comod te sfatuiesc sa-ti iei o pereche de colanti negri cu o bluza mai lunga rosie cu un imprimeu potrivit. Sper sa tii cont de parerea mea1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de blugi si un tricou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colanti negri, pantaloni scurti peste si un tricou cu un imprimeu dragut

| sabina_1322 a răspuns:

Buna. Dupa avatarul tau, vad ca esti cam rock. Uite, te poti imbraca cu o rechie neagra cu niste imprimeuri gen motive florale, eu stiu...cum iti place. nu iti recomang colanti, pentru ca eu consider ca pitipoancele ii poarta(scuze pentru cele care au recomandat). in picioare poti purta niste pantofi negri, simpli cu toc. sper ca am fost de folos. happy