| ihaterain a întrebat:

Cum sa ma imprietenesc cu nsite fitoase? faza e ca sunt colegele mele si ma gandesc ca la toamna o sa stau singura in pauze ca bufnita mai ales ca sunt a 8 a la anulstraight face

3 răspunsuri:
| parampam a răspuns:

Da, stiu cum e. Desi multi vor zice: nu te imprieteni cu ele ca sunt fitoase, nu poti nici sa te izolezi, mai ales ca nu vrei sa te imprietenesti cu ele "la catarama" cum s-ar zice, ci doar sa ai cu cine sta in pauze. Incearca sa gasesti un subiect comun de discutie : seriale, filme, cosmetice, reviste ect. Puteti sa mai vorbiti despre ce se mai intampla prin scoala, dar mai bine te abtii de la barfe, caci nu se stie ce "le poate capul" acestor fete.

| Saraaaa a răspuns:

Prefate ca esti una dea lorwinking

| Cosmina_1622 a răspuns:

Bagate in seama cu ele gaseste cateva subiecte de discutie...Si nu te lasa intimidata de ele fale sa creada ca este o tipa cool