| allllll a întrebat:

Am o mica problema. Toti colegii din clasa se inteleg destul de bine cu mine mai ales fetele, dar nu prea am cu cine sa stau afara mai ales acum in vacanta.Eu aveam o prietena foarte buna dar ea acum se muta i nu mai am cu cine sa stau. Toti prietenii ei erau si ai mei si numai pe ei ii aveam ca prietenii.Acum ca ea pleaca nu o sa fiu chiar asa apropiata cu ei pentru ca ea ne unea intr-un fel. Nu stiu ce sa fac... Cum sa ma imprietenesc cu ei pentru ca ei sunt mai mari ca mine. Si cu colegele mele nu prea stau pentru ca ele nu preab stiu sa se distreze si mai au si niste parintii stricti... deci daca pleaca prietena mea o sa raman cam fara prieteni. intrebarea e : cum sa ma imprietenesc mai serios cu ei?

2 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Hey fi tu insati happy Comporta-te normal si gaseste ca ei tot felul de subiecte de discutie ce muzicaa prefera culori trupe cu scoala cum o duce sunt multe happy Comporta-te ca pana acum si totul o sa fie ok ai increderewinking big grin

| Ded a răspuns:

Propunele diferitee chestii, sa va distracti, sa mergeti undeva smug