| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma vopsesc daca sunt blonda par rar ochi verzi fata ovala alungita aproape de rotunda? dar sprancenele cum sa le vopsesc roscate daca sunt la fata foarte alba? cum sa ma tund?

1 răspuns:
| RaduManole a răspuns:

La par te-ai putea vopsi saten dar merge si sa te lasi blonda, sprancenele ar merge o culoare mai inchisa, dar doar daca te-ai vopsi si la par si tunsa ori sa iti lasi parul lung si sa iti tai varfurile, ori scurt gen:http://www.incabinadeproba.ro/10-freze-bob-senzationale/ - asta e un model de tunsoare care niciodata nu se va demoda;)