| DeeaGia a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc dar ce arata mai bine blond cu suvite roscate sau negru cu suvite roscate am un ten dechis ochi verzi FUNDITA!

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic sa te faci blonda, blondul lumineaza fata, negrul inaspreste trasaturile si te imbatraneste mai ales daca ai tenul deschis.Si renunta la suvite, o sa arate urat, mai ales la varsta ta.

| DeeaGia explică (pentru Bondarel99):

De unde stii tu ce varsta am eu?

| Bondarel99 a răspuns (pentru DeeaGia):

Nu e vorba de varsta, in general negrul te face sa pari mult mai matura pentru ca daca ai tenul deschis contrastul e prea mare si nu da bine, si eu am fost bruneta si imi scotea in evidenta fiecare imperfectiune de pe fata...acum am o culoare deschisa si toti imi spun ca imi sta muuuult mai bine.Iar daca vrei sa te vopsesti trebuie sa stii ca negrul nu se scoate usor din par...e doar un sfat, nu vreau sa fii dezamagita dupa aia.

| Bondarel99 a răspuns (pentru DeeaGia):

Am presupus ca nu ai avea mai mult de 18 ani, uitandu-ma si la poza de profil...

| Zeflemitoarea a răspuns:

O să arăţi oribil. Nu-ţi fă blond cu şuviţe roşcate. O să arăţi ca cele care se plimbă pe centură.
În schimb, ar ieşi destul de frumos brunetul tău cu roşu pe la vârfuri.

| TheVampireDiaries01 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta mai bine negru cu rosu. tongue Iti scoate in evidenta culoarea tenului.
O seara frumoasa!:*