| Katman a întrebat:

Cum să mențin o conversație cu o fata?(conversație online)

Răspuns Câştigător
| L1feDRAIN a răspuns:

Vorbeste despre mai multe subiecte si mentinele cit poti tu si desigur sa fie pe placul ei.

2 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Online e cel mai usor o imblanzesti cu fraze intelogente si cu cuvinte frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti un obiectiv comun. O întrebi cate ceva despre ea. Daca ii trimiti un mesaj cu "pisi vrei sa vorbim" nu o sa-ti răspundă vreodată sau mai mult ca sigur te va injura. Dar cred ca cel mai bine e sa vorbiti fata in fata. Asa va puteti cunoaste mai bine