| anonim6_4936 a întrebat:

Cum sa-mi fac manichiura frantuzeasca daca nu am benzi dinalea speciale?(de la avon, oriflame) voi cum procedati? funda.mersi

Răspuns Câştigător
| MicutzaaPooh a răspuns:

Pui skocihappy

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Poti face din mana french eu sunt manichiurista, nu e greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat sa folosesti ceva, daca ai "precizie" poti trage linia cu mana libera, eu asa facbig grin

| anonima79 a răspuns:

Pui o banda de scoci pe jumatea cealalta de unghie si partea de sus o dai cu oja alba,ast sa se usuce oja alba si dezlipesti scociul, eu asa fac cand nu am benzi speciale, sper sa-ti fie de folos