| GulDan a întrebat:

Cum sa nu mai fiu timid cand ma intalnesc cu o fata pentru prima oara? cum sa o abordez mai exact..nu sunt eu de fel rusinos. dar ma simt un pic emotionat...e ciudat ca nu mereu se intampla.

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai intai scapa de timiditate. Uite aici cursuri pentru timizi >> http://edituratrei.wordpress.com/......celuilalt/
Bafta!

| aditimus a răspuns:

Incearca sa fi barbat si sa ii spui ce simti, fi direct, altfel o va face altcineva inaintea ta si o vei pierde!

| DeathIncarnate a răspuns:

Ba nu te mananca, linisteste-te si totu vine de la sine