| Lemonstyle a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa-mi intind parul cand vreau? Si sa-mi ia placa noua? Am o placa da nu-i buna deloc(Instyler) sa nu va luati pentru ca dupa cateva luni se strica si arde parul foarte taree.

1 răspuns:
| JustDeedee a răspuns:

Asta-i rolul unei placi.laughing Sa arda parul ca sa fie drept happy Mama ta nu zice de chestie sa nu-ti intinzi parul de fiecare data, se arde firul de par foarte tare si trebuie sa-l tunzi... la ce urat se vede happy.Nu-ti trebuie alta placa de par, asa e placa.