| Pufulete456 a întrebat:

Vreau sa imi iau placa dar mama nu ma lasa fiindca zice ca imi ard parul si chestii...si i-am zis ca este si o solutie pentru ca sa nu il arda si zice ca tot ti-l arde..Cum as putea sa o conving sa imi cumpere placa? Fundasad

Răspuns Câştigător
| AlexandraPrincess a răspuns:

Mama ta are am dreptate!winking Dar sa-i spui ca multe fete, au placa, si nu o sa o foloseti mult(si nu ti se va arde)
Daca o folosesti prea mult timp, ti se va arde parul! sad

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu te supara pe mine!
Dar mama ta are dreptate!
Parul se distruge foarte repede si se reface foarte greu!
Sper sa ma intelegi?!
Draga mea!
Nu inteleg fetele?, de ce nu le place parul normal si natural? laughing
Succes!

| Pufulete456 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma supar ..mersi oricum pentru sfat laughing big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufulete456):

Ok laughing rolling on the floor
Si tot iti iei placa nu?
Faci ce vrei nu este parul meu!
Sunt baiat! laughing rolling on the floor

| Pufulete456 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ..cred ca nu imi mai iau ..ca na ..am par frumos...tonguelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufulete456):

laughing rolling on the floor cred ca o ai cumparata deja!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O folosesti doar la ocazii speciale!

| gingergirl1 a răspuns:

Asa zicea si mama mea! Si am fost la un coafor si a mai convins-o o doamna de acolo laughing si mi-a luat! Si sa stii ca are dreptate! Iti arde parul, dar poti folosi si protesctiewinking Eu imi doream placa pentru ca eu am parul undulat, am multe bucle! Dar o folosesc doar la "ocazii speciale"ca imi este teama sa nu il ard, chiar daca folosesc protectia!
Dar ii zici si tu mamei tale ca nu o s-o folosesti mult.

| pestisorulauriu a răspuns:

...In plus exista metode de intindere a parului fara placa

| Alexutza16 a răspuns:

Mama ta chiar are dreptate, iti arde parul placa de par.(Fara suparare). Ti-o spun pentru ca o prietena de a mea a trecut prin asta. laughing Dar daca tu chiar vrei o placa de par spune-i ca asta iti doresti de ziua ta, sau cand iei o nota buna la scoala si te resplateste ii spui ca vrei o placa de par, daca nu incearca si de sarbatori. laughing P.S.Mult succes!winking