| Molly_8869 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa`mi cumpere o bustiera pentru ca se vede foarte urat prin bluza [ Nu am sanii foarte dezvoltati] sad

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

Spune`i ca te jeneaza atunci cand faci sport sau ca nu iti place cum se vede prin bluza. Roag`o frumos si nu cred ca te va refuza. Daca nu, ia`ti singura una. Nu costa foarte mult si o gasesti in toate magazinele de haine.happy

5 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Pai bustierea nu afecteaza cu nimic sanii doar sutienul.de ce nu ti'ar cumpara?

| andreea171998 a răspuns:

Pur si simplu spune-i sau pune-ti maieu

| crissstina a răspuns:

Pai spune-i ca te simti prost si ca nu se intampla nimic daca o sa iti cumpere. Spune-i ca toate fetele au si nu e ceva asa iesit din comun.happy

| mamarutza12 a răspuns:

Roag-o frumos, explica-i ca si alti copii au si ca te deranjeaza sanii in timp ce faci activitati fizice. daca nu vrea(nu inteleg de ce nu ar vrea)ia-ti tu una.grija la marimi, sa nu te stranga

| sensssation a răspuns:

De ce nu iti cumperi u una?:d