| mulinobianco a întrebat:

Cum sa o incurajez pe prietena mea cea mai buna cind a lasat-o prietenul? ce sa-i zic ca sa se simta mai bine? : |

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu am consolat-o pe prietena mea in astfel de aczuri spunandu-i:
-Nu era genul tau. Nu ai vazut cum face! sau spunandu-i ca nu e sfarsitul lumii si ca sunt atatia baieti cool care o merita.
-Era un prost. Te-a lasat fiindca nu stia ce sa mai afac sa iasa in evidenta.
-Nu te supara. ToT EL PIERDE. zI-MI TU MIE, UNDE, PE LUMEA ASTA, MAI GASESTE O TIPA CA TINE?batting eyelashes
Chestii de genull''

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

"Erai prea bună pentru el!"... ce'mi place mie fraza asta laughing

| BiaSiAtat a răspuns:

Zi ca baiatul acela era un I. D. I. O. T si ca sa uite sa se gandeasca la ea nu la IDIOTUL ala!

| fryekid a răspuns:

Ofera-i un vibrator ieftin.

| Kat123456 a răspuns:

Pai depinde cum trebuie sa o incurajezi sa ii spui ca nu este capat de lume poate nu o merita big grin