| IustinaSiAtat a întrebat:

Cum sa plang la comanda? Plzz.help.FUNDA:X

6 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Depinde la ce te referi...eu rad atunci cand imi arata cineva un deget mare, mic nu conteaza(rad ca proasta de ma doare burta):laughing)rolling on the floor

iar la plans nu prea stiusad

pai daca cineva iti zice sa plangi.,,,, te gandesti la ceva trist.sau ia-l la misto,,,, si zii(hay mai /tu da-mi o palma ca sa pot plange)

sper ca te-am ajutat
bye!tongue

| RoXxy a răspuns:

Taie niste ceapa.Cel mai simplu lucruwinking

| sεcяεт a răspuns:

Eu pur si simplu ma gandesc la cele mai triste momente din viata. Imi imaginez cum ar fi sa moara cineva drag mie thinking sau nu stiu ce ti se pare tie foarte foarte trist si sa te deprime total happy

| Missperfect a răspuns:

Gandeste-te la ceva rau adica daca ti se va intampla ceva rau tie sau familiei si speriete! mie asa imi merge!

| LumeaÎnTreiDe a răspuns (pentru Missperfect):

Sincer,nu ma intristez daca e sa ma gandesc ca mi se intampla mie ceva rau...de obicei, cand ma gandesc la viata mea si tot ce mi se intampla imi vine sa plang pentru ca nah, am eu niste motive ale mele :-

| EncoreAbcd a răspuns:

What? =]] joci teatru? Ori te gandesti la ceva ingrozitor ori te lovesti nu stiu. De ce?