| Andreeea_2574 a întrebat:

Cum sa pun grasime pe fund? adica sa iau in greutate in zona fundului?

Răspuns Câştigător
| BMihai a răspuns:

Bagi in tine dulciuri pana crapi happy
no offence

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum am facut eu : mananci ce vrei, da seara, faci 120/150 abdomene ( doar abdomene ). dupa ceva timp o sa ti se umfle muschii, sa nu te sperii ca se dezumfla si ai sa vezi ca dupa ceva timp o sa ai un fund mare si o talie mica. da app... ca sa se vada frumos trebuie sa ai talia clepsidra, daca nu o ai, nu mai incerca ca o sa iasa ceva oribil, in plus trebuie sa te nasti macar cu ceva asemanator cu conformatia asta ^^