| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca iubita mea are par mare intre buci la fund. Mi se pare putin neplacut. Parca as face dragoste cu un barbat nu cu o femeie. Vi se pare normal? Aveti iubite care au par in zona fundului?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă îi dai iubitei tale parola de acces pe TPU, ai pus-o!

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Lucrul acesta ar trebui sa il discuti cu ea si nu sa il expui pe TPU. Nu e frumos. Daca vrei sa se schimbe ceva, spune-i.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îi spui ei asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-ai un big. dar sa stii ca toate femeile au. Mai mult sau mai putin, e ceva natural. Ca se epileaza ele si se duc la salon e altceva. crezi ca lor le place parul tau de pe cur? laughing)) dar ele macar se duc la epilat.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bună, asta tine de igiena fetei rolling on the floor) sau poate fi o problema hormonală.
Sau poate fi travestit rolling on the floor))

| GirlOnline81 a răspuns:

Ti se pare neplacut, ii iei frumusel un voucher cadou la un salon de infrumusetare si ai rezolvat problema. Ca sa ti se para si mai placut, un abonament lunar n-ar strica.

| ShamelessQboy a răspuns:

Epilarea este solutia!
Nu mai zic ca la unele cupluri cum e si cazul meu iubita ma epileaza si pe mine definitiv mai ales in zonele intime... Procedati si voi la fel

Răspuns utilizator avertizat