| aramnicolae a întrebat:

Cum sa scap de aceasta obsesie pentru HITLER pe care o am? ma uit in fiecare zi la filme cu el si poze cu el.Inclusiv mi-am facut mustata in stilul lui. ceva sugestii?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fiecare cu ale lui. E mai bine decat obsesii mai dubioase. Dar sunt curioasa totusi, de ce il admiri?

| aramnicolae explică (pentru Adry05):

Pentru ca a fost un lider deosebit si dur

| ClarissaIssuta a răspuns:

Găseșteți o altă obsesie
până atunci, de ori câte ori îți vine să te uiți la poze cu el găseșteți altceva de făcut, orice altceva. Și radeți mustața. De filme ce să zic, într-un fel e bine că îți îmbogățești cunoștințele, dar poți să o lași mai moale. Baftă!