| BiancaMihaella a întrebat:

Cum sa scap de data de aniversare de pe facebook ca mi-a ramas asa de cand eram " intr-o relatie " si nu pot sa o sterg? Acum apare mereu si daca vrea cineva sa puna " intr-o relatie " cu mine nu mai merge pentru ca arata ca sunt intr-o relatie si nu e asa. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CameliaTha a răspuns:

1.dai la profilul tau 2. "actualizeaza informatii" vezi ca este sub fotografia de coperta 3.dai la"informati de baza" pe editeaza 4.schimbi starea relatiei sau orice alt ceva 5.salvezi j gata

| BiancaMihaella explică (pentru CameliaTha):

Buna.stiam si eu cum ai zis tu dar nu merge.cand pun "singura" apare mereu data de aniversare " 11 iulie 2012 " de cand am avut pus " intr-o relatie" cu un baiat de atunci.nu stiu cum sa scap de ea ca nu merge.ai alta idee dar sa mearga.chiar nu stiu ce are

| CameliaTha a răspuns (pentru BiancaMihaella):

Pffff alt cv nu stiu