| KristaC a întrebat:

Cum sa scap de pistrui?
cateva idei :3

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Nu se poate scapa de ei definitiv. Este nota ta distinctiva. Unele persoane au alunite, altele negi, altele o forma deobistuinta a nasului si asa mai departe. Poti sa atenuezi vizibilitatea lor cu machiaj, poti sa-ti faci masca cu miere si lamaie pe care sa o tii pe fata 15 minute. Dar pot sa-i si iubesti, sa-i lasi asa cum sunt.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu ar trebui sa scapi de ei.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,in primul rand,persoanele cu pistrui sunt foarte dragute,din punctul meu de vedere,le ofera un plus de naturalete,ceea ce mai rar observi in ziua de azi la cineva:). Insa, cum tu ai nevoie de ajutor, iata aici cateva site-uri care iti pot fi utile, ar trebui sa incerci mai intai cu metode naturiste, pentru a nu apela la alte ...resurse ce ti-ar putea dauna pe viitor:
http://www.acasatv.ro/......riste.html

http://www.bzi.ro/trucuri-utile-care-te-scapa-de-pistrui-362548. Sper ca te-am ajutat!:)