| SandraC a întrebat:

Cum sa scap de stresul dinaintea examenului la rom+mate? sunt in clasa a4a va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Bună. Învață lecțiile pe care le știi cel mai puțin, o să fi mai liniștită după aceea și gândește-te că nu e un capăt de lume totuși, vei da peste probleme și mai dificile mai încolo.happy

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

No nu te stresa, ca si eu eram stresata in a4a, ca vien directoru, ca nu stiu ce, si cand colo era cel mai simplu test laughing
nu are rost sa te strezseziwinking, in plus de asta esti in a4a, nu-i teza sau examen happy
fa exercitii inainte la matematica, invata la romana si stai linistitawinking

| pufoshenia_7680 a răspuns:

In cls a 4 a dati examen? si stres?laughinglaughing daca acum ai stres in a8a ce-o sa facilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Stefy_8556 a răspuns:

Dacă în clasa a 4a ai"stres"...dar in a 8a ce o sa faci? Dacă înveţi nu ai de ce sa te stresezioh go on

| SandraC explică:

Ms ptr raspunsuri