| TheBlackCrystal a întrebat:

Cum sa scap de timiditate pentru ca sunt foarte timida si cand vine vorba de vorbit cu cineva de la mine de la scoala, mai mare de clasa, nu am curaz sa zic nimic de teama ca ar putea rade de mine si sa faca misto de mine?

Răspuns Câştigător
| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problema. dar am o colega care e mai "tupeista" si nu mai sunt asa de rusinoasa. oricum gandeste-te ca nu o sa rada nimeni de tine si spune ceea ce gandesti nu ceea ce crezi ca r trebui...

Bafta!:X