| AnDryLoVe34 a întrebat:

Cum sa scapi de cosuri'? Raspundeti-mi va rog, urgent!

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Te speli pe fata dimineata si seara

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai multe? du-te la doctor

| aleahimk a răspuns:

Gelul Garnier 3 in 1 (gel, exfoliant si masca) mi se pare cel mai bun. Acum depinde si de tenul fiecaruia. La farmacii ti-ar putea recomanda ceva bun, in cazul in care gelul de mai sus nu ar functiona.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Nu exista o solutie universala - eu pe vremuri am folosit o crema de la Gerocossen - si a dat rezultate foarte bune. Acum depinde de tenul fiecaruia - numai prin incercari poti afla ce iti prieste. PS - nu te lua dupa cei care iti spun sa schimbi sangele - adica ia-te daca ai ocazia, dar nu functioneaza - e legenda urbanahee hee))