| Amalia1279 a întrebat:

Cum sa scapi de punctele negre (in afara de a te duce la dermatolog)am numai in zona nasului iar pe frunte am putine cosuri deloc vizibile....am tenul normal gras in zona T.

2 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Daca nu iti merge varianta aceea cu bicarbonat de sodiu incearca un cartof taiat in 2 si il freci de nas happy merge.

| AndreeaEeeea a răspuns:

Pentru puncte negre bicarbonatul de sodiu este cel mai bun! Amesteca intr-o farfurie bicarbonat cu putina apa pana ce obti o pasta si freaca insistent zona cu puncte negre, o sa-ti lase o piele fina si frumoasa! eu folosesc aceasta masca o data pe saptamana si e super! Mai ales ca e si foarte ieftina! happy