| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Cum sa schimb fotografia de pe TPU?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa asa:
Clic pe poza ta de profil (sus pe dreapta)
-clic - Setari Cont
-cobori in jos iar dupa : Localitate vei vedea : Selecteaza imagine profil
-clic pe : Alege fisierul- mergi la poza din pc-ul tau unde il ai si un clic pe ea apoi clic pe Deschidere(jos) Si ti-ai schimbat poza de profil happy

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru lpavel):

Username-ul introdus de tine conţine caractere invalide sau a depăşit 50 de caractere.Te rugăm să introduci un username compus numai din litere şi/sau cifre şi să aibă maxim 50 de caracte
TOT IMI SPUNE ASTA

| lpavel a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Poza care o alegi sa nu aiba un nume lung sau sa nu fie intr-o rezolutie mare, ex. 1980x1080! Nu stiu exact ce rezolutie accepta dar sa nu fie mai mare de 600 cred... vezi tu...