| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc repede ca regim sa tin? km sa scap d burtik crying

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu laughing. Era iarna si ma gandeam ca o sa vina vara si eu am burtica si o sa se vada urathee hee. Fi atenta ce trebuie sa faci happy. [ Eu asa am facut si am scapat de ea destul de repede]. Nu imi manca absolut nimic dupa ora 6. Renunta catusi de putin la consumul de paine.[ eu mancam 2 felii de paine in sandwich la scoala.si inca vreo doua la pranz] Renunta cat de mult poti la dulciuri... si din cand in cand apucate de abdomene. cate 100 odata la 2 zile ajunge happy ABDOMENELE TREBUIE FACUTE DIMINEATA NU SEARA! Si cam atat >big grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Nu trebuie sa tii regim pentru a scapa de burta. Burta este mereu zona unde se depoziteaza mai multe grasimi si poate fi data jos numai cu exercitiu fizic in asa fel sa ramana si tonica.Incearca cu abdominale si uite niste exercitii: http://www.eva.ro/......33689.html
asta e:) sunt grele de facut dar trebuie sa te gandesti la ce rezultate vor fi.La inceput, daca nu esti una care face mult sport ti se vor parea mai grele dar cu timpul devin obisnuinta si o sa fie mai usoare:) Frumusetea cere sacrificii:)

| 8884Ion a răspuns:

Sa te ocupi cit mai mult cu sportul sa faci crosuri prin padure dar cel mai important este sa faci exercitii pentru burtica (ridicarea trunchiului de la pamint) happy