| dymcik a întrebat:

Cum sa stiu daca prietena mea are incredere in mine?

11 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Comunicarea ii cea mai importanta intr'o relatie.Incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea si o sa vezi ca ii vei castiga incredereawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Discuta cu ea deschis acest subiect si vei afla.

| Psihoyounger a răspuns:

Intreab-o.

by Psihoyounger

| JackieSue a răspuns:

Pai cred ca ar trebui s-o testezi putin.Adica sa discutati deschis si tu sa-i pui niste intrebari, dar sa promita ca va fi sincera.Intreab-o lucruri de genul "ce ai face daca"...big grin

| Pho3nix a răspuns:

Fii atent la comportamenul ei.
Si vorbeste si cu ea.
Comunicarea intr-o relatie este foarte importanta.

| Daiana_1737 a răspuns:

Fii alaturi de ea la bine si la greu... poate acum e confuza...sau poate are incredere in tine mai multa decat in oricine altcineva dar nu vrea sa iti arate acest lucru...nu o presa!

| Miяu a răspuns:

Urmareste-i comportamentul

| dulcika a răspuns:

Pun-o la incercare!

| utilizator.tpu_7269 a răspuns:

trebuie doar sa ii cer mereu ajutorul iar tu iti vei da singura seama de acest lucru. spune-i un secret de-al tau si roag-o sa nu il spuna nimanui

| sissy a răspuns:

Foarte simplu:p daca nu face crize de gelozie cand vii acasa, daca nu te intreaba unde ai fost si nu e asa de curioasa ce faci cand pleci singur, inseamna ca are incredere in tine si nu are rost sa te verifice fiind ca stie ca ii esti fidelwinking
Dar astea sunt valabile daca mai adauga si afectiune si iti da de inteles ca te iubeste, caci daca e total indifereta in orice legat de tine, atunci e alcevawinking

| mihaela_5174 a răspuns:

Vb cu ea...comunicarea face mult! bafta!