| MykyTha a întrebat:

Cum sa te imbraci cand iesi cu un baiat care nu stie ca-l placi?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Sexy. smug Având în vedere că e cam frig afară poartă nişte pantaloni coloraţi, nişte botine cu toc, o bluză puţin mai decoltată, o eşarfă care se asortează cu tot ce este pe tine şi o geacă. poate o căciulă dinaia şic cum se poartă acum. happy

P.S. dacă nu porţi tocuri, sunt bune cizmele. tongue Succes! :*

3 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Nu cred ca e cel mai important cum te imbraci. asculta parerile altora dar trebuie sa faci asa cum crezi tu ca e bine, daca vrei sa mai vb add pe mess:
canabislegaliz@yahoo.it

bafta

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu foarte extravagant, imbraca-te in asa fel incat sa te simti bine, iar daca tu te simti bine in hainele pe care le porti si cum arati, o sa se vadahappy.Pa-pa!

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Cred ca unpic mai provocator daca vrei sa te placa si el dar totusi sa fi tu inseti adica sa te porti la fel ca de obicei sa nu te prefaci.bafta:X