| AntoniaAndreea a întrebat:

Ce poti face ca sa te placa un baiat, cand acel baiat stie ca il placi?

Răspuns Câştigător
| raluca0306 a răspuns:

Cel mai bine e sa fi tu insuti, daca te va place, sti macar ca te place asa cum esti.

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Nu prea ai ce face daca nu este reciproc stiu cum se zice dragoste cu sila nu se face!winking

| Fridăm a răspuns:

Nimic, doat să aştepţi să vezi dacă va începe să ţină la tine.

| Chronicles a răspuns:

Dacă sentimentul nu este reciproc, atunci nu merită să-l faci tu să te iubească din silă. Mai mult de atât, el poate chiar să profite de acest lucru.