| cristinna23 a întrebat:

Cum sa te intelegi cu niste colegi care fumeza, sunt fitosi si orgoliosi?

Răspuns Câştigător
| alexshobyx a răspuns:

Nu poti ...crede-ma am trecut prin chestia asta in generala...si bine am facut ca nu m-am alaturat lor.Mai bine ignorai, ei sunt niste cauze pierdutewinking

3 răspunsuri:
| RuXx_9720 a răspuns:

Pai.de fapt nu te poti intelege cu ei decat daca esti una/unul de-a lorbig grin dificil, nu te sfatuiesc sa treci de partea fumatorilorhappysi nici de cea a fitosilorhee hee

| whatisthis19 a răspuns:

Sunt niste idiotii

| Catylyca a răspuns:

Pai daca fumeaza nu este o problema dificila.am si eu unii prietenii care fumezalove struck dar... daca is fitzosi si orgoliosi nu-i baga in seama ignorai.mai ales daca nu-s de caraterul tau fereste-te de asemenea persoane...nu iti vor fi niciodata prieteniiwinkingkiss