| Joliee a întrebat:

Ce părere aveţi de fetele care fumeză?

Răspuns Câştigător
| SeErgiuTzZz a răspuns:

Nu am o parere buna nici despre baietii care fumeaza, pun pariu ca foarte multi baieti ar dori acum sa se lase de fumat, doar ca nu pot sau nu au vointa.

5 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Tot ce e mai rau }: ( Cea mai rea parere

| hummmer a răspuns:

Proastă.
Vai de sănătatea lor.

| SimonaQs a răspuns:

Nu am o parere buna pentru ca daca stau sa ma gandesc un pachet de tigari costa in jur de 15 lei si de banii aia mai bine iti luai ceva care te ajuta sau iti folosea si in al doilea rand iti distrug si viata...
Nu am o parere buna nici despre fetele care fumeaza nici despre baieti.

Mi se pare ca ''a fuma'' e o smecherie... Mai zic uni Baa sunt smecher daca fumez dar e o porcarie.

Daca faci calculul in 2-3 ani daca ai economisi banii aia care se duc dintr-un foc ti-ai lua o masina

Asta e parerea mea... :*

| pufoshenia24 a răspuns:

Fete care nu au minte si vor sa isi strice sanatatea. acum depinde si de varsta lor. ca asa sa incerce ar putea dar sa nu se mai lase trebuie sa fie cam fara neuroni la mansarda... parerea mea e ca nu ar trebui sa fumeze..papakisswinking

| Iwishtoknow a răspuns:

Bitchestongue