| NoName1234 a întrebat:

Cum sa vad care raspunsuri ale mele au fost considerate stupide, inteligente, folositoare.etc?
Multumesc! kiss

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dai la profilul tau si dai click in dreapta pe "punctaj" acolo va scrie si cate voturi ai acumulat la toate cele 5 categorii.In functie de asta iti vei da seama ce fel sunt raspunsurile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa vezi la ce raspuns ti s-a dat stupid sau inteligent sau toate astea poti doar daca urmaresti fiecare raspuns al tau.alcumva nai de unde sa stii care raspuns a fost considerat folositor sau nu