| ion_1912 a întrebat:

Cum sai arat unei fete ca eu chiar o iubesc cu adevarat? cum sa-i demonstrez acest lucru? dar cum sa o fac ca sa se indragosteasca de mine cu adevarat? VA ROG ASTEPT MAI MULTE RS.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar tu ce vârstă ai?
Să fii sincer cu ea, să o respecți, să nu o minți, să o înveselești, să o protejezi, etc.
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Ai grija:daca te straduiesti prea mult si te agiti in preajma ei straduindu-te sa-i atragi atentia, s-ar putea sa obtii un rezultat exact pe dos; sa o agasezi, sa se simta presata si sa doreasca se te evite.Mai bine lasa lucrurile sa se petreaca asa cum vin. Succes!

| adee_6203 a răspuns:

Arata'i cat ti la ea dar atentie mare sa nu atragi maree atentie ca te va crede un mitokanwinking asa ca arata'i ca o iubesti prin sentimente, prin convorbire etc.

| sw33t96 a răspuns:

Arata-i atentia ta fata de ea, ca ai incredere in ea, ca esti sincer, iar ea cu timpul va incepe sa tina la tine. sper ca am fost de ajutor.

| Lucas_8044 a răspuns:

Salut,daca o iubesti cu adevarat nu trebuie sa joci teatru.Ce-ia ce simpti cu adevarat pentru iubita ta arata si ea va pretui acest lucru foarte mult. Fetele sunt persoanele care iubesc sa fie protejate, iubite si admirate. Uite as dori sa-ti zic ca niciodata nu sti ce se ascunde in inima unei persoane ...bafta

| sabiannnnnnnnnnnnnnnnnnnn a răspuns:

Fii sincer cu ia asta conteaza cel mai mult si zii ce simti pentru ia asta trebuie sa faci nimic mai mult