| anonim_4396 a întrebat:

Cum sarbatoriti Pastele happy?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Acasa, impreuna cu familia mea.

| Jodelle a răspuns:

Acasa, cu sora mea love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot să zic că sărbătoresc deoarece sunt atee, dar îmi place să ciocnesc ouă şi să le vopsesc, de asemenea să primesc şi să fac cadouri cu această ocazie.

| rousz a răspuns:

Pastele? Acasa, impreuna cu prietenii la un gretar si muulta veselie kiss tu?

| bytzy09 a răspuns (pentru rousz):

Fain de tine... eu nu stiu inca n-am nici o idee... prieneti mei vor fi rupti de betzi prin ceva bar; eu nup am chef dar poate merg si eu daca e ultima solutie happy
iti urez distractie oricum :*

| rousz a răspuns (pentru bytzy09):

Mersi la fel si tiekisssiii distreaza-te important este sa fi cu persoanele dragi tie